بخش علمی تیغ جیلت بخاری کاملاً هوشمندانه است. در مرحله اول ، این تیغه که گرم نمی شود ، نوار بلافاصله زیر آن است.

ممکن است فرض کنید گرم شدن تیغ ​​(بخشی از) یک ماده ساده است. با این حال ، انجام این کار و نگه داشتن گرمای مداوم ، ثابت ، ایمن ، به اندازه کافی سریع حاصل می شود که شما بی تاب نشوید و سپس به اندازه کافی طولانی بمانید تا اصلاح شود؟ سخت است. و البته ، تیغ باید ضد آب باشد ، به طوری که خود را به صورت صورت الکتریسیته نکنید.

ژیلت همه این موارد را با برخی از افراد خارج کرده است. من آن را زمان بندی نکرده ام زیرا واکنش های من به اندازه کافی سریع نیست اما نوار گرم در GHR در بیش از یک ثانیه به درجه حرارت می رسد - به اندازه کافی کوتاه که نیازی به فکر کردن در مورد آن نیست. یک چراغ درخشان و آتشین چشمک می زند سپس جامد می شود و به شما اطلاع می دهد که آماده است.

در آن نقطه ، نوار در یک درجه سانتی گراد 50 درجه ثابت است. بعد از سکته مغزی روی صورت خود آن را در زیر شیر آب بشویید و تقریباً بلافاصله به آن درجه حرارت باز می گردد. اگر متوجه شدید بیش از حد گرم است ، فشار طولانی دکمه آن را تا دمای 43 درجه سانتیگراد کاهش می دهد.

همانطور که دکتر کریستینا وانوستیوز ، شرکت کننده در راه اندازی انگلستان ، مدیر ارشد ارتباطات علمی ژیلت به آن می گوید ، این تنظیمات پس از ساعت ها طولانی و آزمایش طولانی با پانل عظیمی از تست های تیغ ژیلت به دست آمده است. در آزمایشگاه های R&D در خواندن بد بو ، جیلت در واقع روزانه به ده ها مرد می پردازد که داخل آینه های دو طرفه بیایند و تراشیده شوند ، در حالی که افراد با کت های سفید یادداشت می کنند و دوربین های مادون قرمز و موارد مشابه را در آن ها نشان می دهند. چه راهی دوست داشتنی برای شروع روز؛ کجا ثبت نام کنم؟

باتری قابل شارژ در GHR حدود 6 روز خوب است و سپس از طریق یک پد مغناطیسی (شیب دار مغناطیسی) آن را شارژ می کنید (متأسفانه این غیر Qi است ، بنابراین در حین تراشیدن نمی توانید اپل واچ خود را بالا ببرید).

این تیغه ها تنوع در کارتریج 'لبه برش' ProGlide Fusion5 ، بیشترین هکتار هیل در گیلت است. محوری از بالا و پایین و پهلو به یک طرف دیگر است ، تا یک تراشیدن فوق العاده راحت ، صاف و گران قیمت را ارائه دهد. نه ، شما نمی توانید از تیغه های معمولی ProGlide استفاده کنید. آنها باید به شکاف بالای نوار گرم شده تطبیق داده شوند ، و آنها یک حق بیمه قابل توجه بالاتر از تیغه های استاندارد را دارند. رئیس جمهور بریتانیایی ژیلت ، جیلت ، نظافت جهانی ، Gary Coombe پیشنهاد کرد که در زمان پرتاب 20٪ قیمت مناسب - همه اسلحه های بزرگ را برای این یکی از آن چرخانده اند - اما قیمت واقعی 49 پوند کمی تند و زننده برای بسته 8 پره است. ریاضی بیش از شش کید در هر تیغه است. اوه ، می سوزد!

این اولین محصول از GilletteLabs است که یک بخش جدید سیاه و سفید از برند تیغ است. گری Coombe می گوید چندین محصول آزمایشگاه دیگر در حال توسعه هستند ، اما در آزادی نبود که به ما بگوید چه چیزی است. ممکن است مدتی طول بکشد. گری می گوید: "ما در دهه 1960 ایده ایجاد یک تیغ گرم را داشتیم ، اما تاکنون برای دستیابی به این فناوری زمان لازم است."

RAZOR HEATED GILLETTE: آیا این خوب است؟

بررسی ژیلت تیغ گرم

در واقع بخار ساطع نمی شود. این فقط کمی مجوز شاعرانه بصری است

خوب ، شما به دنبال 200 پوند دستگاه و حداقل 6 پوند در هر تیغه هستید که در صورت پیروی از دستورالعمل ها ، باید هر دو هفته یکبار تعویض شوید (همان تیغه های استاندارد ژیلت). مطمئناً پرداخت اینقدر دیوانه خواهد بود؟ مسلما؟

با استفاده از تیغ گرمکن ژیلت به مدت یک هفته ، چندان مطمئن نیستم. هدف این است که هر روز صبح پیشنهاد دهید ، "لذت یک حوله گرم. شاید من نمی گویم کاملاً این کار را می کند. اما وای پسر ، این احساس خشنودی بسیار خدادادی است. الان خوشحال نمی شوم به یک ریش تراشیدن و خسته کننده قدیمی خسته کننده برگردم.

به قول دکتر وانواستیوز ، درجه حرارت 50 درجه سانتیگراد انتخابی به نظر می رسد روشن باشد. این گرمای بسیار قابل توجه است اما خشن و سخت نیست. انتظار می رود افرادی که پوست حساس تری دارند می توانند با اطمینان 43 درجه سانتیگراد انتخاب کنند. این احساس تجملاتی است.

من مطمئن نیستم که آیا مزایای جسمی "واقعی" ای برای آن وجود داشته باشد - پره های ممتاز ProGlide حتی بدون اضافه گرما یک کار عالی انجام می دهند - اما مطمئناً در نتیجه جهنم مانند یک تراشیدن صاف تر عمل می کند. یکی از دلایل پیشنهادی برای این امر ، فراتر از «خوب بودن» ، این است که گرما اعصاب موجود در چهره شما را تحریک می کند به گونه ای که هر گونه احساس لرزش به طور کامل برداشته می شود.

GHR گران قیمت به نظر می رسد. و ، برای عادلانه بودن ، گران است. من هرچند مبلغی را انجام داده ام و قطعاً ارزان تر و راحت تر از مراجعه به یک آرایشگر ترکیه ای هر روز است.

من مبلغ 200 پوند برای این کار خرج می کردم ، اگرچه اگر 200 پوند مفید هم نداشتم ، مطمئن نیستم که پس انداز آن را پس انداز کنم. تیغ گرم شده ژیلت محصولی کلاسیک و زیبا است که در صورت داشتن آن زندگی شما را بهبود می بخشد. زندگی شما قطعاً با نداشتن یکی خراب نخواهد شد. کسی را پیدا کنید که شما را به عنوان هدیه بخرد.

اخبار تکنولوژی روز دنیا ، ,  ,یک ,های ,تیغ ,ژیلت ,است   ,آن را ,است که ,به اندازه ,اندازه کافیمنبع

بهترین کوله پشتی های نایک: 8 سبک اساسی برای مدرسه ، دانشگاه یا محل کار

بررسی ژیلت Razor Razor: عالی است؛ اگر 6 £ در هر تیغه ندارید با خود رفتار کنید

Snap's Spectacles 3 دارای دوربین دوتایی HD برای ضبط سه بعدی است

36 روش خنده دار فن آوری ما را به بدتر تغییر داده است

جعبه گشایی و نگاه اولیه به سامسونگ گلکسی نوت 10 پلاس (گجت تی وی)

درآمد ماینینگ بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در ایران چقدر است؟

سامسونگ گلکسی نوت 10 و نوت 10 پلاس وارد بازار ایران شدند+ قیمت و شرایط فروش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

گل سنگ اجناس فوق العاده دانلود فیلم دانلود سریال دانلود آهنگ پکیج تصفیه فاضلاب صنعتی دکتر مجید نصیری بهترین سایت دستگاه تصفیه آب وبگاه جامع معماری و سازه هوشمند جهان filmdlirani آشپزی